top of page

DEZENFEKSİYON SİSTEMLERİ

Havalimanları, Marinalar, Gar, Otogar, Sera, Mezbaha, Küçükbaş, Büyükbaş Hayvan Çiftlikleri ile insan  girişlerinde hijyen sağlamak için kullanılır. Bakteri ve virüslerin yok edilmesi ve insanların dezenfekte edilmesi sağlanır. Tünel, tesise giriş yapan insanların ve canlıların mikroorganizmalardan arındırılması, el ve ayak dezenfeksiyonu ve tüm vücut dezenfeksiyonu sağlar. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Araç dezenfeksiyonu; araçlar dezenfeksiyon sisteminin içine girdiğinde, sistemin içerisine yerleştirilen çok sayıda nozul sayesinde çok küçük zerrelere parçalanmış dezenfektanlı sıvının sisleme yöntemiyle aracın en ayrıntılı bölümlerine kadar teması ile gerçekleşmektedir. Böylelikle, az dezenfektan malzeme kullanılarak sağlıklı ve hijyenik bir dezenfeksiyon sağlanmaktadır. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Hayvan pazarları ve işletmelere gelen hayvanların ya da herhangi bir hastalık durumunda şehirde bulunan tüm hayvanların dış yüzeylerinin dezenfekte edilebilmesi için kurulan tünel şeklinde kurulan dezenfeksiyon ünitesidir. Dezenfekte edilecek hayvanlar sırayla tünelin içinden geçirilerek sisleme yöntemi sayesinde  en az sarfiyatla dezenfektanlı suyun canlının tüm yüzeylerine ulaşması sağlanmaktadır. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

bottom of page